A101 6 Ekim 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu

by admin

A101 6 EKİM 2022 KATALOGLARININ BEKLENEN FIRSATLARI KARŞINIZDA. KAMPANYA DÖNEMİ BOYUNCA GEÇERLİ OLACAK OLAN A101 6 EKİM 2022 KATALOGLARININ FİYATLARI MERAK EDİYORSANIZ DOĞRU YERDESİNİZ. HABERİMİZDE TÜRKİYE’NİN İLK 6 EKİM A101 KATALOG İNCELEMESİNİ SİZLERLE BULUŞTURUYORUZ. İŞTE MERAK EDİLENLER:

Türkiye’nin indirim marketi A101 yepyeni bir fırsat listesini açıkladı. 6 Ekim 2022 A101 kataloğunun açıklanmasıyla Türkiye’nin 10 yıllık çınarı Aktüel Ürünler ise derhal katalog incelemelerini tamamladı ve sizlerle buluşturdu. Bu ortamda ilk üründen son ürüne tüm fırsatları incelemek için ilk adımı atalım. 9 sayfadan oluşan bu hafta listesinde 130 farklı ürünü sunacak olan markette yok yok. Televizyonlarla başlayan fırsatlar gıda ürünlerine kadar uzanmakta. İlk üründe Hi-Level 55″ Ultra HD Android Smart Led Tv ürünü raflarda yer bulmakta. Ayrıca Samsung 43″ Crystal UHD Tv ve Hi-Level 39″ Uydu Alıcılı Led Tv ile Toshiba 32″ Uydu Alıcılı Smart Led Tv ürünleri farklı fiyatlarıyla alıcı beklemekte. Bu ürünlerin ekran boyutları, teknolojiler, giriş ve çıkış sayılar tamamen farklı olup katalog görseli 1’den tüm incelemeyi tamamlayabilirsiniz. Bir diğer sayfada beyaz eşyalar yer almakta. Ürünler 3 adet olarak gelmekte ve SEG ile Flavel markaları öne çıkmakta. Ürünlere bakacak olursak: Flavel 3 Çekmeceli Derin Dondurucu, SEG 9 Kg Çamaşır Makinesi ve SEG 4 Programlı Bulaşık Makinesi ürünleri müşterisini bekliyor. Fırsat reyonlarında bulunacak bir diğer ürün grubunda elektronik aletler var. Bu aletler içinde ise Piranha 8″ Tablet ilk sırada yer alacak. Ek olarak indirimler arasında WD 2 TB Harici Hard Disk sizlerle olacak. Harici HDD için USB 3.0 destekli olduğu detayını da atlamayalım. Ayrıca bu hafta SanDisk 64 GB USB 3.2 Bellek sizlerle buluşacak olup bu disk için 100mb/sn hız söz konusu olacak ve Rescue Pro data kurtarma yazılımı da ücretsiz veriliyor olacak. Akıllı telefon olarak Realme C11 2021 2/32 GB Cep Telefonu sizlerle buluşacak olup Piranha Smart Tv Akıllı Kumanda ve Piranha Kablosuz Kapı Zili de indirimler arasında yer alacak. Elektrikli ev aletleri kataloğunda neler var bakacak olursak; Arzum Mistost Tost Makinesi, Arzum Çay Makinesi ve Onvo El Blender Seti haftaya damga vuracak. A101 Aktüel listelerinde Arzum’dan filtre kahve makinesi, çubuk blender ürünleri de indirime girecek.

A101 6 Ekim 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu için geçerli olacak olan fırsat ürünlerinde mutfak ekipmanlarında büyük fırsatlar var. A101 aktüel kataloglarının sıklıkla tercih ettiği bu listelerde ilk fırsat Keramika Kahvaltı Seti 19 Parça ürünü ile gelmekte. Devamında Paşabahçe ve LAV markalı cam ürünler sayfayı doldurmakta. Saklama kabı, bardak, yağlık gibi ürünlerle dolu olan bu sayfada plastik ürünler de yer alıyor. Kızartma tenceresi, emaye bakraç gibi ürünler de sunan A101 sayfayı böylelikle sonlandırıyor. Sonraki bölümde 3’lü Koltuk ile başlayan aktüel sayfada vakumlu krom banyo ürünleriyle poşet seti ürünü müşterisine sunuluyor. Ayrıca unutulmayan kolaylık gırgır da A101 aktüel ile geliyor. Boya ve tamirat ürünlerinde de 6 Ekim katalogları yeni kampanyalar sunuyor. Bu anlamda Casati markalı Sinergia Tavan Boyası ve Casati Sinergia Silikonlu Plastik Duvar Boyası ürünleri 10 kiloluk seçenekleriyle A101’e geliyor. Bir diğer kısımda Piranha ürünleri var ki bu ürünler arasında matkaptan tırpana her şey var. Ek olarak el arabası, çizme ve benzeri ürünler de 6 Ekim 2022 A101 kataloğu ile gelmekte. Son olarak ise tekstil ürünleri indirime hazırlanıyor. Bu anlamda bambu yorgan, bambu yastık, tv battaniyesi, çarşaf setleri indirime giriyor. Siz de daha fazlasını merak ediyorsanız kataloglara göz atmalısınız. İndirimli günler dileriz.

You may also like

Leave a Comment